₺549,99 KDV Dahil
₺689,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺529,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺549,99 KDV Dahil
₺679,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺549,99 KDV Dahil
₺689,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺579,99 KDV Dahil
₺639,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
₺549,99 KDV Dahil
₺679,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün
₺579,99 KDV Dahil
₺639,99 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Yeni Ürün
₺589,99 KDV Dahil
₺689,89 KDV Dahil
%14 İndirim
%14İndirim
Yeni Ürün
₺1.469,99 KDV Dahil
₺1.839,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺419,99 KDV Dahil
₺519,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺419,99 KDV Dahil
₺519,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Yeni Ürün

ÇOCUKLARIN NARİN AYAKLARININ SAĞLIĞINI BOT MODELLERİ KORUYOR

Havalar soğuyup da kış gelmeye başladığında ayak sağlığı için ilk bakılan ürünlerden biri bot modelleri olur. Kişilerin kendi güvenliği ve sağlığından önce düşündüğü çocukları için de kışın hayat kurtaran ürünü çocuk bot modelleridir.

Evlerin küçük prensesleri kız çocuklar için kız çocuk bot modelleri, stilleri, tasarımları ve yarattığı modada yetişkinlerinkiyle yarışıyor. Hem ayağı sıcak ve rahat ettiren, hem de her kombinle giyilebilecek bir kız çocuk bot modeli mutlaka bulunabilmektedir. Soğuk kış günlerinin sıcak dostu olan kız çocuk bot çeşitleri, okul ya da alışverişe giderken, rahatlıkla giyilebilir ve ayağı sağlıklı tutar. Bot kız çocuk için bakılıyorsa rengarenk model ve desenlerin yanında, kalitesine de dikkat edilmelidir. Çocukların ayak sağlığı önemli olduğundan botun doğal hammaddelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir. Deri gibi doğal ürünler, su geçirmezlik sağladığından özellikle yağmurlu havalarda çocuğun ayak sağlığının güvence altında olması anlamına gelir.

Kız Çocuk Kışlık Bot, Soğuğa Ve Yağmura Dayanıklı Olmalıdır

Bu ayak giysisi genellikle soğuk günler için tercih edildiğinden kız çocuk kışlık bot soğuk ve suya dayanıklı olmalıdır. Özellikle taban yapısına dikkat edilmelidir. Kız çocuk kışlık bot tabanı kauçuk gibi doğal maddelerden ya da ileri teknoloji petrokimya ürünlerden seçilmelidir ki özellikle yağışlı havalarda, ayakların su içinde kalması gibi istenmeyen olaylar yaşanmasın. Botun yüksek tabanlı olması, yağmurlu ve karlı havalarda daha rahat bir kullanım sunar. Ayrıca çocuk kışlık bot çeşitlerinin iç yapısına da dikkat edilmelidir. İçi, keçe ile kaplanmış elyaf gibi sıcak tutacak ürünlerle desteklenmiş bir çocuk kışlık bot, kışın soğuk günlerinde ayağın sıcak kalmasını sağlar, dolayısıyla hastalık gibi istenmeyen durumların yaşanmasının da önüne geçer. Botun ayak bileği bölümünün de seçimde önemli olduğunu hatırlatmak gerekir. Çünkü bu bölgenin sıkı ya da gevşek olması, rahatı bozacağından çocuğun yaşam kalitesini düşürebilir. Bu nedenle ayak numarasından ziyade çocuğun ayak tarak ve bilek yapısının bilinmesi çocuk kışlık bot seçiminde önemli bir detaydır.

 Vicco Kız Çocuk Bot, Göz Kamaştıran Modelleriyle Tüm Çocuklara Hitap Ediyor

Son dönemlerde gördüğü ilgi hızla büyüyen çeşitlerden biri de Vicco kız çocuk bot modelleridir. Tasarımlarıyla adeta göz kamaştıran, sunduğu kalite ile ailelerden ve çocuklardan tam not almış olan Vicco kız çocuk bot çeşitleri, ailelerin tercihi olmaya devam ediyor. İster cırt cırtlı, ister bağcıklı, kız çocuklarının rahat ve şık görünmesi için tasarlanan Vicco kız çocuk bot modelleri, her kombinle, minik prenseslere mükemmel şıklığı sunar. Çocuk botları içinde, her çocuğun asla vazgeçemeyeceği modellerin başında ise ışıklı bot gelir. Yeni nesil çocuk giysilerinin en gözde olanlarından ışıklı botlar, modelleriyle de büyük beğeni kazanır. Giyen çocuğu bir yıldıza dönüştüren ışıklı bot, çocukların sevgisini ve beğenisini de kazanarak giysi alışkanlığına yeni bir boyut getirir. Her basıldığında farklı renklerde ışık saçabilen ve her çocuğun dikkatini çeken bu model, çocuğu hareket etmeye teşvik edici özelliğiyle de tercih edilir. Sadece kışın değil, mevsim geçişlerindeki yağmurlu havalarda da çocuklara giydirilmek üzere çok farklı modelde çocuk bot çeşitleri bulunabilmektedir. Özellikle havanın güneşli başlayıp, sağanak yağışla devam ettiği bahar aylarında ayak sağlığı açısından çocuklara bot giydirilmesi tavsiye edilir.

Ebeveynlerin biricikleri çocukların her türlü ihtiyacı için çocuk bot modelleri, modanın tüm çizgisini yansıtan şık kız çocuk kışlık bot çeşitlerine ve çok daha fazlasına DGN’nin internet sitesinden ulaşılabilir, binlerce çeşit ürün incelenebilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR