₺1.379,99 KDV Dahil
₺1.839,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺839,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺839,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺839,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.609,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.609,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺839,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün
₺839,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Yeni Ürün

MODASI HİÇ GEÇMEYEN CHELSEA BOTLAR ŞIKLIĞIN GARANTİSİ 

Erkek bot, özellikle soğuk günlerde erkek şıklığının vazgeçilmez parçası olurken Chelsea botlar , yüzlerce yıldır vazgeçilmeyen ürünlerin başında geliyor. Soğuk günler yaklaşmaya başladığında ayak giysisi telaşının bir parçası da erkek bot modelleri olur. Kişinin tarzı ne olursa olsun, her erkek için mutlaka alınması gereken ürünlerin başında erkek bot gelir. İşi ya da tarzı gereği klasik giyim tarzını seçmiş olanlar, takım elbise ya da kumaş pantolon altına giyilebilecek, klasik görünümlü modeller tercih ederken, spor yaşam tarzını benimseyenler için de çok farklı modeller bulunabilir. Bir erkek, hafta içi klasik, hafta sonu spor tarzı belirlese bile her ortam için giyilecek bir bot modeline mutlaka sahiptir. Çünkü bot, özellikle kış aylarının hayat kurtaran ürünlerindendir. Erkek siyah bot , her türlü kıyafetin altına rahatlıkla giyilebilecek bir ürün olduğundan en çok tercih edilenlerin arasında yer alır. Siyahın asilliği kendini bot çeşitlerinde de gösterir ve spor kıyafetlerin altına da rahatlıkla giyilebilecek erkek nubuk bot bu renkle çok daha gösterişli olabilir. Derinin farklı şekilde işlenmesiyle elde edilen ve beğenilen bir görünüme kavuşan erkek siyah süet bot , kış aylarında bir toplantı ya da davete giderken şıklığın harika tamamlayıcısı olabilir.

Chelsea Botlar: Erkek Ayak Modasında Vazgeçilmezi

Erkek ya da kadın farketmeksizin modası yüzyıllardır hiç geçmeyen ürünlerin başında ise chelsea botlar gelir. Geçmişi, Viktorya dönemine kadar dayanan ve o tarihten bu yana birkaç küçük değişiklik dışında modeli aynı kalan chelsea erkek bot , şıklığın diğer adı gibidir. Elastik yan panelleri sayesinde giyilirken, ayağın şekline göre hareket eden bu modelin arkasında, kolay giymeyi sağlayacak küçük bir ilmek ya da deriden parça bulunur. Chelsea bot erkek için üretildiğinde ayak bileğine doğru olan bölümü dar bir görünümdedir ve bu ayağın daha güzel görünmesini sağlar. Erkek chelsea bot çeşitleri, kış aylarının ayak şıklığının olmazsa olmaz ürünlerinden biridir. Günümüzün erkek modasının en önemli parçalarından dar paça pantolonlar ile dar ayak bileğine sahip bu model mükemmel bir uyuma kavuşur. İster takım elbise ya da kumaş pantolon, isterse denim ya da farklı türdeki bir üst giysisi ile chelsea çeşitleri rahatlıkla kullanılabilir.

Erkek Bot Seçiminde Model Kadar Kalite De Önemlidir

Erkek bot seçiminde, tıpkı chelsea botlarda olduğu gibi, bilek bölümü çok önemlidir. Her adımda ileri ve geri hareket eden bu bölüm, çok gevşek olması durumunda ayak bileğinde izler ve yaralanmalara neden olabilir. Botta bu bölümün sık olması ise rahatı bozacağından yaşam kalitesini düşürür ve günün geçmesini zorlaştırabilir. Özellikle kış ve mevsim geçişlerinde tercih edilen erkek bot çeşitlerinin taban yapısı önemli diğer bir konudur. Bir bottan en önemli beklenti, ayağı üşütmemesi ve suyu içine geçirmemesidir. Taban yapısı bu bağlamda önemlidir. Kauçuk, kösele gibi doğal hammaddelerden yapılmış taban, soğuğu içeri almayacağından tercih edilir. Yağmur ve kar suyunu içine almaması ise malzemenin ve üretimin kalitesi ile alakalıdır. Erkek bot modelleri incelenirken bunun yanında kullanım rahatlığı da önemlidir. Giyip çıkarmanın güçlüğünü sevmeyenler, kolay kullanım sunan chelsea erkek bot çeşitlerini tercih edebilirler. Bağcıklı ya da cırt cırtlı modeller de her türlü kıyafetin altına giyilebilecek harika modeller sunar.

Bot modellerinin en vazgeçilmez ve en çok aranan ürünlerinden chelsea erkek bot çeşitleri, klasik görünümden ödün vermeyip spor da olmak isteyenler için erkek bot modelleri ve çok daha fazlasına DGN’ nin internet sitesinden ulaşılabilir, binlerce çeşit ürün incelenebilir.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR