GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

 

Dgnonline.com, siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, telefon vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmaları sadece DGN Mağazacılık bünyesinde kullanılmaktadır.

Dgnonline.com olarak internet sitesi ve bağlı bulunduğu sunuculardan kaynaklı stok, entegrasyon, fiyat, miktar, özellik sorunları ve hatalı bilgilerini değiştirme, bu hatalı bilgiler ile yapılan alışverişlerin sipariş iptalini, müştariyi mağdur etmeden hızlı bir şekilde yapma hakkını saklı tutar.

Dgnonline.com internet sitesi son teknoloji güvenlik sertifikaları ile korunmaktadır, buna karşın site ve sunucu özelinde bir saldırı ve taciz girişiminde, kayıtlı ip adreslerini ve kimlik bilgilerini ilgili makamlara bildirme hakkını elinde bulundurur.

Dgnonline.com sitesi üzerinden üye olmuş ve alışveriş yapmış tüm kullanıcılar bu şartları eksiksiz kabul etmiş sayılırlar.

Alışveriş süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Dgnonline.com' dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan " Dgnonline.com bültenini almak istemiyorsanız lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Dgnonline.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Dgnonline.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR