HAKKIMIZDA

 

DGN Mağazacılık ( DOĞAN ÇANTA ) 1991 yılında Talip DOĞAN ve kardeşlerinin girişimleri ile küçük bir çanta mağazası olarak sektöre ve mağazacılık hayatına yenilikler katmak için kurulmuştur. Basamakları hızlı adımlarla çıkarak zirveyi elde edip hep zirvede kalmak için ilk adım atılmıştır.

Kısa bir zaman içinde perakende mağazacılık alanında yaptığı yenilikler, müşterilerine sunduğu ürün yelpazesi, vazgeçilmez modelleri ve birçok seçkin markaları ile DOĞAN ÇANTA çok telaffuz edilen ve aranan bir mağaza olmuştur.

Üniversite gençliğinden gelen yoğun istekleri dikkate alarak KAMPÜS şubesini hayata geçirmiştir. Farklı bölge ve illerden gelen istekleri de önemseyerek imalat sektörüne yönelip kendi bünyesinde oluşturduğu DGN, ACTİVİA, TARAFTARYA ve MERAZDO markalarını özenle seçilmiş materyalleri, kaliteli aksesuarları titiz bir işçilikle birleştirerek bugünün trend modellerini üretmeye başlamıştır. Hem yurt içi hem yurt dışında üretimini gerçekleştirip ülke içinde ve ülke dışındaki seçkin mağazaların raflarına girmeyi başarmıştır.

2003 yılında gerçek deriden el işçiliği ile 95 günlük uzun bir çalışmanın sonucu olarak dünyanın en büyük çantasını imal ederek GUINNESS Dünya Rekorlarına girmek için tüm başvurularını yapmıştır.

2004 yılında merkez giyim mağazasını açmıştır.

2005 yılında Türkiye’nin en büyük çanta SHOWROOM binasının açılışını gerçekleştirerek sektöre farklı bir vizyon ve farklı bir bakış açısı getirmiştir.

2006 yılında Kipa AVM’de ayakkabı ve çanta mağazası açılmıştır.

2008 yılında Kampüs’te 2. giyim mağazası açılmıştır.

2010 yılında Sportive mağazası açılışı yapılmıştır. (Adidas, Nike,Puma, Converse, Lacoste, Reebok, New Balance, Onitsuka Tiger Jack Wolfskin)

2012 yılında 1400 m2 büyüklüğünde ayakkabı, çanta ve giyim satışının yapıldığı +plus mağazası açılmıştır.

2012 yılında +plus Sportive mağazası açılmıştır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR