%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺459,99 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
₺1.539,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺459,99 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
₺459,99 KDV Dahil
₺649,90 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
₺479,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün

LAOFER AYAKKABI RAHATLIK SUNUYOR

Günün büyük bölümünde ayaklardan çıkarılmayan ayakkabılar için aranan en büyük özellik rahatlık ve bu da laofer ayakkabı gibi modeller ile sağlanabilmektedir. Başlı başına titizlik isteyen ayakkabı seçiminde eğer rahatlık ön planda tutulacaksa, bu modeller göz ardı edilmemelidir. Erkek ayakkabı modelleri, erkek giyiminin en önemli unsurlarından biridir. Günün büyük bölümünü ayakkabı içinde geçiren ayakların sağlığı ve rahatlığı ancak doğru seçilmiş bir ürün ile mümkün olmaktadır. Yapılan iş, ayakkabının ayakta kaldığı süre ve çalışma sürecinin ne kadarlık bir süresinin ayakta geçirildiği, ayakkabı seçiminde belirleyici unsurlardır. Eğer uzun süre ayakta çalışıyor, iş esnasında ciddi bir hareketliliğe sahipseniz, mutlaka içinde rahat edebileceğiniz bir ayakkabı almalısınız. Alacağınız ayakkabı size hareket serbestliği vermeli, hareketlerinizi kısıtlamamalıdır. Siz de gün boyu ayakta ve hareketli çalışıyorsanız, sizin için doğru tercih laofer model ayakkabı olacaktır. Hafif, sportif ve rahat olması nedeniyle tercih edilen ayakkabı modeli, geniş renk seçeneği ile de her zevke hitap ediyor.

Sportif Giyinmeyi Seviyorsanız Laofer Model Ayakkabı Doğru Tercih Olacaktır

Eğer sportif giyinmeyi seviyorsanız, laofer model ayakkabı öncelikli tercihiniz olacaktır. Bu tarz ayakkabılar, spor giyimin vazgeçilmezi olarak görülen spor ayakkabıların pabucunu da dama atmaktadır. Erkek laofer ayakkabı, özellikle son yıllarda gençlerin bir numaralı tercihleri arasındaki yerini almıştır. Uygun pantolon altına giyilebilen laofer ayakkabı, kapri ve şort altında da ideal bir şıklık sunabilmektedir. Rahatlık ve kolay kullanım ön planda tutularak tasarlanan ürün, bağcıklı ayakkabılar gibi giyilirken kullanıcısını uzun süre uğraştırmaz. Kolay giyilebilen ve kolay çıkarılan ayakkabı her zaman tercih nedeni olmuştur.

Erkek ayakkabı dendiğinde akla yalnızca deri kullanılarak hazırlanan ürünler gelmemelidir. Erkek nubuk ayakkabı da uygun kombin ile mükemmel bir şıklık yaratmaktadır. Nubuk, birçok ayakkabı modelinde kullanılmaktadır. Kullanıcısına ayrı bir şıklık katan erkek nubuk ayakkabı tercih edilirken sonrasındaki süreç de dikkate alınmalıdır. Çünkü bu tür ayakkabıların bakımı zor olabilmektedir. Özellikle ayakkabı üzerinde leke oluştuğunda uygun yöntemler kullanılarak temizlenmemesi halinde ayakkabınıza veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Nubuk deri kullanılarak hazırlanan ayakkabıda oluşabilecek en büyük sorun ise çizilmesi olacaktır. Erkek nubuk ayakkabı çizilmişse geri dönüşü olmayan bir yola girilmiş demektir. Bu çizik nedeniyle ayakkabıda deformasyon oluşacaktır. Bu nedenle nubuk ayakkabı kullanırken iki kez daha dikkatli olmak gerekmektedir.

Erkek Rugan Ayakkabı Yalnızca Özel Günler İçin Değildir

Erkek rugan ayakkabı, özel üretilen modellerden biridir. Gerçek deri kullanılarak hazırlanan bu ayakkabılar bir süre öncesine kadar özel toplantılar, iş yemekleri ve davetlere özel kullanılan ürünler olarak kabul edilirdi. Ancak, son dönemlerde gerçek rugan ayakkabı tarzı ve modeli ile günlük kullanımda da ideal hale geldi. Ancak, bir ayakkabının gerçek rugan kullanılarak üretilip üretilmediğine dikkat etmek gerekir. Erkek rugan ayakkabı genellikle parlak bir yüzeye sahiptir. Bu özellik kullanıcısına ayrı bir şıklık katmasının yanı sıra hafif bakım ile ilk günkü parlaklığına kavuşma özelliğine de sahiptir. Kullanıcısına asil bir görünüm veren erkek siyah rugan ise en çok tercih edilen renk seçeneklerinden biridir. Takım elbise tercihini koyu renklerden seçen erkek siyah rugan seçmelidir. Erkek rugan ayakkabı ile kombinlenen şık bir kıyafet katıldığınız etkinlikte tüm gözlerin size çevrilmesini sağlayacaktır. Laofer ayakkabı başta olmak üzere tarzınızı belirleyen birçok erkek ayakkabı modeli DGN platformu üzerinden satılmaktadır. Siz de erkek ayakkabı fiyatları ile ilgili kıyaslama yapmak, tarzınıza en uygun ayakkabıyı uygun fiyatla almak istiyorsanız DGN platformunu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR