LUCİANO BELLİNİ İLE ŞIKLIĞIN ÖNCÜSÜ HALİNE GELİN

Luciano Bellini ayakkabıları, şık bir duruş ve hava isteyen erkeklerin ayakkabıda tercih ettiği marka haline geliyor. Luciano Bellini markası, içerisinde birçok ayakkabı modeli bulunan, üretimini ve tedarikini yapan İtalyan ayakkabı markasıdır.  

Ayağında hem kaliteyi hem de rahatlığı arayanların tercihi Luciano Bellini , erkek spor ayakkabı modelleri ile raflarda yerini alıyor. Sneaker olarak kendilerine yer bulan ayakkabılar, gündelik hayatta tercih edebileceğiniz ayakkabı modelinin ta kendisidir. Çeşitli renkte ürünleri ile markalarından söz ettiren Luciano, kumaş kalitesi olarak da diğer spor ayakkabı markalarının önüne geçmektedir. Luciano Bellini markasının en çok tutulan erkek spor ayakkabı renkleri ise siyah, beyaz, ve gridir. Siz de Luciano Bellini konforunu yaşamak istiyorsanız DGN’yi ziyaret edin.  

Klasik Ayakkabıdan Vazgeçemeyenler İçin Luciano Bellini!
 

Erkek klasik ayakkabı modelleri en yeni halleri ile müşterilerini bekliyor. En farklı stilde klasik ayakkabılar, tüm tarzda giyinen insanların tercih edebileceği modellerdir. Takım elbise altında, gömlek ve pantolon altında, günlü rutin giyimde tercih edilen erkek klasik ayakkabı modelleri tüm yaştan erkeklerin tercihi oluyor. Luciano Bellini ise kalitenin öncülüğünü yaparak en çok tercih edilen markalar sıralamasında en üstlere oynuyor. Luciano Bellini klasik ayakkabıları, farklı stillerde ve renkte DGN’de bir araya geliyor. Bu stillerden birisi hasır modellerdir. Erkek ayakkabı modellerinde hasır modeller pek revaç görmez. Bu durum Luciano Bellini markası için geçerli değildir. Bellini tasarımını o kadar iyi yapmıştır ki adeta bir yılan derisini andırır görüntüsüyle ayakkabılarını satışa sunar. Yeşil renkte bulunan klasik ayakkabı modeli; siyah ve taba renkleri ile çok dikkat çekmektedir. Klasik ayakkabı modellerinin vazgeçilemeyecek kumaşı ise süettir. Süet ayakkabılar her pantolonun altına farklı bir tarz katar. Takım elbise altında son derece şık ve ciddi bir görünüm sunarken, kot pantolonun altında rahat ve tarz bir görünüm sunar. En çok rağbet gören süet rengi ise bejdir.   

Her Zaman Başka Bir Havası Var Rugan Erkek Klasik Ayakkabı
 

Takım elbiseli bir görünüm hayal edin. Kumaş pantolonu, beyaz gömleği, siyah yeleği ve üstüne siyah ceketi. Eksik olan sizce ne? Tabii ki rugan bir ayakkabı. Bir ortamdaki ağırlığınızı hissettirmeniz görünümünüz ile gerçekleşir. Rugan ayakkabı ise adeta takım elbiseli görünümünüze cila çeker. Erkek klasik ayakkabı modellerinde en çok bilinen modellerden biri olan ruganlar, parlak görüntüsü ve tasarımı ile tüm dikkati üzerine çekmektedir. Rugan ayakkabıda en çok beğenilen renk ise siyahtır. Siyahın en güzel tonunun buluştuğu rugan ayakkabılar DGN ile müşterilerine sunuluyor. Siz de zaman kaybetmeden, taksitli seçenekleri ile siparişinizi verin.  

Erkek Casual Ayakkabı Seçimi Neden Önemlidir?

Erkek casual ayakkabı kelime anlamı itibari ile şıklığın sadece takım elbise ve türevleri ile sağlanamadığının kanıtıdır. Resmi olmayan ama şık bir görünüm erkek casual ayakkabı modelleri ile gerçekleşir. Son derece rahat olan bu erkek ayakkabı modelleri, Luciona Bellini ile yeni bir imaj yazmaktadır. Farklı varyantları olan Bellini markasının casual kategorisi, istenilen numarada ve şekilde ayakkabıların tek adreste toplandığı yerde yani DGN’de toplanmaktadır. Kadınlar ve erkeklerin giyebileceği ayakkabılardan casual modeller, unisex olarak da giyilebilir. Her üründe aynı olmasa da çoğu ürün unisex giyime olanak sağlamaktadır. Casual anlayış günün her saatine yayılmakta olup adeta bireyin yaşam tarzı olmuştur. Rahatlık ve şıklık anlayışı ile hareket eden casual ayakkabı modelleri , en yeni halleri ile DGN’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR