₺109,99 KDV Dahil
₺142,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺109,99 KDV Dahil
₺142,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺109,99 KDV Dahil
₺142,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺109,99 KDV Dahil
₺142,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺139,99 KDV Dahil
₺144,99 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺139,99 KDV Dahil
₺144,99 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺289,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
%36 İndirim
%36İndirim
Yeni Ürün
₺139,99 KDV Dahil
₺144,99 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺139,99 KDV Dahil
₺144,99 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün

MATARA ÇEŞİTLERİ 

Günlük hayatta birçok alanda kullanılan matara, ofislerde, evlerde, okullarda ve hatta seyahatlerde bile kurtarıcıdır. Okula giden çocukların çantasına sıcak ya da soğuk olmak üzere her durumda ve sıvı formda olan ürünler matara sayesinde koyulabilir. Kış aylarında beslenme çantalarına sıcak çorba koymak istenirse, matara tam da bu iş içindir. Gündelik zamanda su taşımak ya da meyve suyu gibi soğuk içecekler için ise suluk matara modelleri idealdir. 2 yaş üzerinde çocuklarda emme refleksinden yararlanarak pipetli suluk matara modelleri kullanılabilir. Paslanmaz çelik mataralar genelde en güvenilir çeşittir. Paslanmaz çelik matara, plastikte olduğu gibi kimyasalları tutmaz ve cam gibi kırılmadığından dolayı kimseye de zarar veremez. Bu sebeple kullanım olarak en rahatıdır. Yüzde 100 geri dönüştürülebilen çelik matara, no:304 yani gıda için uygun olan çelikten üretilmiş olmalıdır.

Suluk Matara Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Öncelikle ihtiyaç olan suyu taşıyabilecek büyüklükte ve sağlıklı malzemeden yapılmış, uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan suluk matara tercih edilmelidir. 330 cc den 1 litreye kadar farklı hacimlerdeki suluk matara çeşitleri içerisinden küçük boyda olanlar kısa yürüyüşler için ideal olabilir. Satın alınacak matara çeşidi, fonksiyonel de olmalıdır. Elde taşımak için uygun tutuş sağlamalı ya da çantaya konulduğu zaman dökülmeyecek şekilde olmalıdır. Spor yaparken tercih edilecek ve hareket halinde bile su içmek için kullanılacak suluk matara, dar ve az su çıkaracak şekilde tasarlanmış olmalıdır. Plastik, alüminyum, çelik ve cam gibi çeşitleri olan matara çeşitlerinin fiyatları da kullanılan malzeme ve marka bilinirliği ile orantılı olarak değişiklik göstermektedir. Bu dört seçenek arasından istekleri ve beklentileri karşılayabilecek bir matara seçilmelidir. Seçilen matara cam ise, dışına bir kılıf takılarak darbelere karşı dayanıklı olması sağlanabilir. 

Kırtasiye Ürünlerinin En Kullanışlısı: Kalemlik Çeşitleri 

Kalemlik kullanımı sayesinde çocuklar kendi sorumluluklarını almayı, derli toplu olmayı öğrenmektedir. İçerisinde yer alan bölümler ile doğru şekilde tasarlama, sıralama ve yerleştirme becerileri kazandıran kalemlik modelleri, eldeki ürünlere sahip çıkıp kaybetmemeyi de öğretiyor. Yalnızca kalem, silgi, kalemtraş gibi ürünleri taşıyan bir ürün olmaktan çıkan ve öğrencinin ruh durumunu yansıtıp, düzenli olmasını sağlayan kalemlik modelleri, bütün ürünleri içine alabilecek büyüklükte çocuğa uygun boyutta tercih edilmelidir. Kullandıkça kirlenen kalemlik çeşitleri, çamaşır makinesinde yıkanarak temizlenebilir. Okul malzemelerinin yanı sıra, makyaj çantası, aksesuar çantası, dikiş çantası olarak da kullanılabilen çocuk kalemlik çeşitleri evlerde masa üstlerinde de kutu şeklinde bulunabiliyor. 

Masa üstü kalemlik çeşidi olan kalem kutusu, çok hafif malzemeden üretilmiş olmamalı. İçerisine konulan kalemlerin dik durmasını sağlayabilecek fakat çocukların da taşıyabileceği ağırlıkta olmalıdır. Çocukların da beğenisi hitap etmesi gereken kalem kutusu, silinerek temizlenebilir. 

Kız çocuk kalemlik modelleri arasında çizgi film karakterlerine ait kalemlik çeşitleri, prensesli pembe kalemlik çeşitleri yer alabilir. Erkek çocukları için ise arabalı ya da futbolla alakalı sembollerin yer aldığı kalemlik modelleri tercih edilebilir. Büyük ve küçük olmak üzere birçok bölmesi bulunan kalemlik almayı tercih edenler, düzenli kullanım sağlayabilir. Kalemleri renklerine, boyutlarına, kullanım alanlarına göre ayırabilen kalemlik modelleri tercih edilebilir. Her durumda hazırlıklı olmayı sevenlerin, yanında içecek taşımak isteyenlerin tercihi olan matara çeşitlerinden; okullarda sıkça kullanılan ve her öğrencinin en az bir tanesine sahip olduğu kalemlik modellerine kadar birçok ürünü DGN’de bulabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR