₺439,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Yeni Ürün
₺439,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Yeni Ürün
₺969,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺969,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺1.199,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺568,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Yeni Ürün
₺614,51 KDV Dahil

ERKEK AYAKKABI MODELİ İLE TARZINI ORTAYA KOYAR

Erkek ayakkabı modeli ile tarzını ortaya koymasının yanı sıra, sağlıklı bir ayakkabı seçimi ile de günü rahat geçirebilir. Ayakkabı, insan sağlığını doğrudan etkileyen bir üründür. Günün büyük bölümü giyilen ayakkabıda aranan en büyük özellik rahat olmasıdır. Zira rahatsız eden bir ayakkabı kullanıcısının gününü cehenneme çevirebilir. Erkek ayakkabı modelleri, kadınlara özel hazırlanan ayakkabılara göre model olarak çok fazla seçenek barındırmaz. Ancak, erkek ayakkabı tercihi ile şıklığını ortaya koyarken, rahatını da düşünmek durumundadır. Ayakkabı seçerken nelere dikkat etmek gerekir sorusuna verilecek en net ve kısa yanıt “rahat olmalıdır” olacaktır. Günün büyük bölümünde ayaktan çıkarılmayan ayakkabılar rahatsızlık verdiğinde verimsiz ve acı dolu bir gün geçiriliyor demektir. Erkek ayakkabı modelleri, kullanılan malzeme ve renk olarak farklılıklar göstermektedir. Erkek ayakkabı modelleri için tercih edilen renk seçeneklerinde koyu tonlar öne çıkmaktadır. Her türlü kıyafete uyum sağlayan bir çift siyah ayakkabı bir köşede durmalı, hayat kurtaracak dokunuş gerektiğinde kullanılmalıdır.

Erkek ayakkabı modelleri içinde aranan en önemli özelliklerden biri taban yapısıdır. Gün boyu giyilen ve eve gitmeden çıkarılma imkanı olmayan ayakkabılar için yumuşaklık ve esneklik önemlidir. Kauçuk taban erkek ayakkabı, bu özelliği barındıran ürünlerdir. Eve taban erkek ayakkabılar da tercih edilen ve rahatlık sağlayan ürünlerdendir. Ayakkabı içinde ayağı rahat ettirmesinin yanı sıra yürüyüş esnasında da gerek esnekliği sağlayarak aynı rahatlığı kullanıcısına sunmalıdır. En uygun ayakkabı, denenerek alınan ürünlerdir. Erkek ayakkabı alacaksa mutlaka denemeli, ayağına uymayan ayakkabıyı mutlaka iade etmelidir.

Erkek Ayakkabı Modelleri Kullanım Alanına Göre Değişkenlik Göstermektedir

Erkek ayakkabı modelleri, kullanım alanlarına göre ayrılmaktadır. Şık bir deri ayakkabı iş kıyafetini tamamlayan eşsiz bir ürün olacaktır. İş yemekleri ve toplantılar için genellikle ciddi renklerin hakim olduğu kıyafetler tercih edilmektedir. Bu tarz etkinliklere katılacak olanlar, mutlak suretle ciddi renklerde ayakkabı giymelidir. Şık bir takım elbisenin altında günlük kullanım ürünü ayakkabılar giyilmemelidir. Erkek ayakkabı çeşitleri arasında en çok tercih edilen ürünler arasında spor ayakkabıları gelmektedir. Şıklığın yanında rahatlığı ön planda tutan kullanıcılar, spor giyim tarzını benimsemişse bunu aynı modelde şık bir ayakkabı ile tamamlamaktadır. Resmi olmayan işlerin yanı sıra gezintiler, yürüyüşler ve doğa turları için de bu tarz modeller uygun olacaktır.

Oxford Ayakkabılar Özellikli Ürünlerdir

Oxford ayakkabılar, erkek giyiminde önemli bir yere sahiptir. Kullanılan ürünler, model ve kalitesiyle tarz sahibi erkeklerin tercihi olan bu tarz ayakkabılar seçimi önemlidir. Özellikli ayakkabı çeşitleri arasında yer alan erkek Oxford ayakkabı, dikimi, tarzı, kullanılan deri ve bağcık şekli ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Seçkin bir Oxford ayakkabı erkek için iş kıyafetini tamamlayan bir ağırlığa sahiptir. Ancak, burada dikkat edilmesi gereken unsur renk uyumudur. Ayakkabı rengi en azından diğer kombinlerden biriyle uyumlu olmalıdır. Kahverengi bir ayakkabı tercih edilecekse, o zaman mutlaka kemer de aynı renk olmalıdır. Oxford ayakkabılar özellikli ürünlerdir. Bu nedenle kullanım esnasında da özen gösterilmelidir. Bu tarz deri bir ayakkabınız varsa, yağmurlu havalarda mutlaka evde bırakmalı, başka bir ayakkabı giymelisiniz. Gerçek deri ıslandığında çatlamakta, deforme olabilmektedir. Özel bir model olan bu ayakkabıların bakımı da özeldir. Temizleme esnasında kesinlikle su değdirilmemeli, özel solüsyonları kullanılmalıdır. DGN, Oxford ayakkabılar dahil birçok ürünü bünyesinde barındıran özel bir platformdur. Şık bir kombin oluşturmak istiyor, karakterinizi ortaya koyacak bir ayakkabı arıyorsanız, DGN platformu size uygun ürünler sunmaktadır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR