ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

EVLERDE HEM RAHAT HEM DE SICAK AYAKLAR: ÇOCUK PANDUF

Evde, kreşte veya anasınıfında sürekli kullanılan çocuk panduf , hem rahat olması hem de minik ayakları sıcak tutması sebebiyle tercih ediliyor. Miniklerin özgürce adım atmasını sağlayan çocuk panduf modelleri, rengarenk tasarımları ve göz alıcı desenleri ile çocuklar tarafından da beğenilerek kullanılıyor. Erkek çocuk panduf, arabalı ya da hayvan figürlü modelleri ile kış aylarının olmazsa olmazları. Bilekli model olarak da tercih edilebilen panduf erkek çocuk için yürümeye başladığı andan itibaren kullanılabilir. Geniş numara seçenekleri ve mükemmel tasarımları ile zenginleştirilebilir olan erkek çocuk panduf modelleri, desenleri ve tasarımları ile çocukların hayal dünyasına hitap etmektedir. Giyim ürünlerinde olduğu gibi çocuk panduf seçimi de kişisel bir tercihtir. Bu nedenle birçok zevke ve tarza uygun çocuk panduf çeşitleri üretilmektedir. En sert kış gecelerinde giyilmek üzere miniklere hediye olarak da alınabilen erkek çocuk panduf modelleri , süper yumuşak ve rahat tasarımları ile kış aylarında tercih edilebilecek en iyi alternatiflerdendir. Sıcak tutmasının yanı sıra, çocuk panduf modellerinin destekleyici ve sağlam olanlardan tercih edilmesi gerekmektedir. Konfor sağlamak için tasarlanan çocuk panduf modelleri, mantar ve lateks malzeme kullanılarak üretilebilir. 

Çocuk Panduf Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli? 

Özellikle soğuk kış günlerinde çocukların ayak sağlığı ve soğuktan korunması için tercih edilen erkek çocuk panduf modelleri satın alınırken birkaç noktaya dikkat edilmesi gerekmektedir. 

 
  • Öncelikle ayakkabı modellerinde olduğu gibi, erkek çocuk panduf modellerinde de doğru ayak numarası tercih edilmelidir. Her ne kadar esnek ve yumuşak malzemelerden yapılsa bile doğru ayak numarasında tercih edilmeyen çocuk panduf modelleri, çocuğun hareketlerini kısıtlar iken, panduf burnundan ayak ucunu vurmasına da sebep olabilir. 
  • Çocuk panduf seçiminde taban da oldukça önemli bir etkendir. Kalın tabanlı çocuk panduf seçimi, soğuğu daha çok keseceği için daha sıcak ayaklar anlamına gelmektedir. 
  • Kaymayan materyallerden yapılan çocuk ev pandufları tercih etmek ev içinde oluşabilecek kayma ve yaralanmaların da önüne geçmek için gereklidir. 
  • Nefes alabilen kumaş ya da hammadde kullanımı gereklidir. Çocuk panduf modellerinin dış malzemesi ne olursa olsun iç astar malzemesi terletmeyen pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmalıdır. 
  • Kaliteli ve dayanıklı tasarımların yer aldığı markalar tercih edilmelidir. Kaliteli ve dayanıklı çocuk panduf modelleri , uzun süre deforme olmadan kullanılabilir. 
 

Çocuk Panduf Seçimi

İç yastıklama, çocuk panduf çeşitlerinin ayak şekline göre şekil almasına yardımcı olmaktadır. Bir panduftan beklenen tüm stil, esneklik ve destek bu sistem sayesinde gerçekleşmektedir. Örgü yüzeyleri olan, pamuk, yün ve keçe malzemeleri kullanılan yapılan ve kauçuk tabanları olan erkek çocuk panduf modelleri , en ideal seçimdir. 

Sağlam kauçuk tabanlı çocuk panduf modelleri, ıslak zeminlerde de kolaylıkla kullanım sağlamaktadır. Arkası kapalı terlik olarak kullanılan çocuk panduf üretiminde, yün, polyester, akrilik, mikrofiber ve şönil kullanılır. 

Bazı çocuk panduf çeşitleri tek numaralara özel olarak tasarlanmış olsa da kimisi numara aralığında üretilmektedir. Örneğin; 25 numara yerine 24-26 numara aralığı gibi. Genellikle puf panduf modelleri, suni kürk astarlı olarak tasarlanmaktadır. 

Çocuk panduf modelleri, çamaşır makinesinde kolaylıkla yıkanabilir. Sık yıkamak çabuk deforme olmasına sebep olacağından lokal kirlenmeleri silerek temizlemek daha uygun olacaktır. Klasik panduflar, hayvan figürlü panduflar, panduf çoraplar, babet şeklinde panduflar, terlik formunda panduflar ve daha onlarca çeşit panduf modelleri için DGN’yi ziyaret edebilirsiniz. Gün boyu hiç yorulmadan eğlenen çocuklar için aranan tüm modelleri DGN’de bulabilir, hayal gücünü destekleyen tasarımları ve yüksek konfora sahip çocuk panduf modellerini satın alabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR