ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

HEM SICAK HEM DE YUMUŞACIK: ÇOCUK PANDUF 

Ayakları sıcak tutmak için tasarlanan ev ayakkabısı olan çocuk panduf, sahip olunan tüm ayakkabılardan daha fazla giyildiği için oldukça rahat olmalıdır. Kış mevsiminde ayakları sıcak tutacak erkek çocuk panduf, hediye olarak alınacağı takdirde kesin numaralardan ziyade numara aralığında tercih edilmelidir. Örneğin 25 numara değil de 24–26 numara aralığında gibi. Bu sebeple ayağı vurma ya da dar-bol gelme durumları ile karşılaşılmamış olur. 

Dış giyim ile ilgili her ürün gibi erkek çocuk panduf modelleri de kişisel bir tercihtir. Arabalı, hayvan figürlü, çizgi karakterli gibi modeller erkek çocukları için tercih edilen modellerdendir. Her durumda ayakları sıcacık tutmak için giyilen çocuk panduf çeşitleri, kaymaz tabanlı ve iç astarı pamuklu olanlardan tercih edilmelidir.

Çocuklar İçin Nasıl Panduflar Tercih Edilmeli? 

Hangi malzemenin ısıyı iyi tuttuğu bilinirse daha doğru tercihler yapılabilir. Çocuk ev pandufları seçilirken yün ya da keçe, sıcaklığı düzenlemede ve teri uzaklaştırma konusunda yeterince iyidir. Olumsuz yanı ise kaliteli malzemelerden olan yün, oldukça pahalı bir hammaddedir. Daha uygun fiyatları ile polar ve mikrofiber gibi sentetik malzemeler de ayakları sıcak tutabilir. 

Sıcak olmasının yanı sıra, çocuk ev pandufları destekleyici ve sağlam olmalıdır. Tabanı kaymaz tasarımla yapılmış çocuk panduf üretiminde iç tabanda yüksek yoğunluklu ve ayağa göre şekil alan memory foam malzeme kullanılmaktadır. 

Ayakları desteklemek ve konfor sağlamak için tasarlanan mantar ve lateksten yapılmış çocuk panduf tabanı, ıslak alanlarda yürüme imkanı sunar. Kayma ve düşme gibi durumların önüne geçerek yaralanmaları önler. Süet makosen tarzında üretilen erkek çocuk panduf modelleri , şık süet dış yüzeyi ve yumuşak suni kürk astarı ile dayanıklı ve sağlamdır. Bu panduf çeşitleri sadece rahat ve sıcak değil aynı zamanda memory foam köpük, EVA yastıklama ve yüksek elastikiyetli sünger ile üretilmesinden dolayı rahatlık sunar. Çocuk panduf modelleri, tasarımı sayesinde yürüme öncesi ve yürüme sırasında rahatlıkla kullanılabilir. Cırt cırtlı modeller, tombik ayaklı bebek ve çocuklar için rahat giyim sağladığından tercih sebebidir.
 

Kız ve Erkek Bebek Panduf 

Bebekler için tercih edilecek panduf modelleri, ayak sağlığını bozmayacak ve yürümeyi zorlaştırmayacak şekilde tasarlanmış olması gerekmektedir. Esnek olması ve hareket etmeyi kısıtlamaması gereken erkek bebek panduf , doğru numara ölçüsünde denenmeli, ne büyük ne de küçük satın alınmamalıdır. 

İç astarı sayesinde ayakların terlemesini de engelleyen erkek bebek panduf modelleri, ortopedik destekli tercih edilebilir. Bu sayede ayak gelişimine katkıda bulunabilir. 

Esnek ve rahat oluşu, kaymaz tabanı ile güvenli adımı da destekleyen erkek bebek panduf modelleri, hareket ve adım atmayı da destekler özelliktedir. Erkek bebek panduf modelleri, baskılı ve hayvan figürlü modellerde tercih edilebilir. Bu sayede eğlenceli görünümleri ile çocukların da beğenisini kazanır. Erkek bebek panduf kategorisinde pek çok model ve desen mevcuttur. İstenirse ayakkabı formunda istenirse bot formunda erkek bebek panduf tercih edilebilir. Kreş ve anaokulunda kullanılacak panduf modelleri mutlaka kalın tabanlı tercih edilmelidir. Buralarda oldukça aktif olan bebeklerin pandufları sıkça kirlenebilir. Lokal kirlenen panduflar silinerek temizlenebilir iken, makinede de yıkanabilir. Kurutma sırasında kurutma makinesi, güneşte ya da ısıtıcı karşısında kurutma tercih edilmemelidir. Oda ısısında kurutmak uzun ömürlü kullanım sağlayacaktır. 

Her yaşa ve her tarza uyan onlar çeşit panduf modelleri içerisinden çocuğunuzun seveceği, ayağından hiç çıkarmak istemeyeceği ve sıcacık tutacak modellerde çocuk panduf çeşitleri için DGN’yi ziyaret edebilir, kaliteyi ve şıklığı aynı anda satın alabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR