₺349,99 KDV Dahil
₺289,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
Yeni Ürün
₺419,99 KDV Dahil
₺519,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺339,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
%24 İndirim
%24İndirim
Yeni Ürün
₺299,99 KDV Dahil
₺389,99 KDV Dahil
%23 İndirim
%23İndirim
Yeni Ürün
₺419,99 KDV Dahil
₺519,99 KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺449,99 KDV Dahil
₺559,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺269,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
%10 İndirim
%10İndirim
Yeni Ürün
₺389,99 KDV Dahil
₺519,99 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Yeni Ürün

ÇOCUK SANDALET NEDİR?

Kız çocuk sandalet yaz aylarının en büyük rahatlıklarından biridir. Yanları ve üstü bazen topuğu da açık olan kız çocuk yazlık sandalet prensesinizin en büyük kurtarıcısıdır. Spor ayakkabı ve botların ağırlığına nazaran daha hafif ve rahattır. Özellikle çocuklar kapalı ve sıkan ürünlerden oldukça rahatsız olurlar. Biz yetişkinlerin de kullandığı sandaletler çocuklar için oldukça farklı modeller ile karşımıza çıkar. Her yaş grubunda çocuğun kullanabileceği sandaletler mevcuttur.  

 

Kız çocuk sandalet ayakkabı seçiminde önemli hususlar hem rahat hem de hafif olmasıdır. Ağır sandaletler çocukların hareketlerini kısıtlar. Giyilen sandaletin tabanının sert olması ise yine çocukların hareketlerini kısıtlayıp ağrıya yol açar. Bu durumda yumuşak tabanlı ve hafif sandalet seçimi oldukça önemlidir. Bu doğrultuda seçilen kız çocuk sandalet çocuğunuzu hem mutlu edecek hem de çocuğunuzun rahatlığından ödün vermeyecektir. Sandaletler yalnızca çocuklara değil bebeklere de hitap eder. Bebeklerinizin minik ayaklarını Vicco sandalet bebek ile daha da hareketlendirebilirsiniz. En rahat sandalet terlikler DGN’de. Çocuk Terlik Modelleri

Kız çocuk terlik modelleri yaş gruplarına göre değişse de oldukça fazla çeşit mevcuttur. Bunların başında kız çocuk parmak arası terlik gelir. Günlük olarak kullanılan parmak arası terlikler tatile giderken de en büyük dostunuzdur. Elbette ki parmak arası terlikler kadar bizleri hiçbir ayakkabı mutlu edemez. Rahatlık ve ferahlık konusunda parmak arası terlikler bizleri oldukça keyiflendirir. Kız çocuk parmak arası terlik tam da tatil aylarında tercih edilen plajların vazgeçilmez konseptlerindendir. Bunun yanında klasik terlikler de kullanılabilir. Kız çocuk terlik fazlaca modele sahiptir. Modeller arasında; crocs terlik, tokalı terlik, çocuk parmak arası terlik bulunur. Crocs terlikler son dönemlerde oldukça sık tercih ediliyor. Hem hafifliği ve yumuşaklığı hem rahatlığı hem de renk ve model fazlalığı oldukça dikkat topluyor. Tokalı terlikler de yine aynı şekilde günlük tercih edilen modeller arasında yerini her dönem korur. Renk seçenekleri yanında parlak, mat modelleri de vardır. Tüm çeşitler ve modeller DGN ayrıcalığı ile sizlerle buluşuyor. 

Sandalet Nerelerde Kullanılır? 

Sandaletler hem günlük hem de özel günlerde kullanılabilir. Kız çocuk sandalet çocuğunuzun günlük kıyafetleri ya da özel gün elbiseleri ile spor, şık kullanıma müsaittir. Sandaletler aynı zamanda her yaş grubunun kullanabileceği türden ayakkabılardır. Bebek sandalet miniklerinizin ilk adımlarında onların dostu olur.

Oldukça hafif olan sandaletler yürümeleri konusunda onlara kolaylık sağlar. Açık ayakkabı modeli olan sandaletler terlemenin ve ayak kokusunun da önüne geçer. Çocuğunuzun yaz günlerini rahat geçirmesini diliyorsanız en doğru tercih kız çocuk sandalet modelleri ve bebek sandalet olacaktır.  

Sandalet En Çok Hangi Bölgelerde Tercih Edilir?

Kız çocuk sandalet, yaz aylarında her bölgede kullanılan bir ayakkabı türüdür. Fakat kıyı kesimlerde diğer bölgelere nazaran daha çok kullanılır. Mevsimlerin getirdiği koşullar kıyafetleri de kendisine göre şekillendirir. Diğer bölgelerdeki insanlar sandaletleri yaz aylarında kullansa da tatil bölgesi ve tatil sezonlarında daha fazla kullanılır. Yediden yetmişe her birey sandalet rahatlığına düşündür. Gündelik hayatlarda rahatlık ve ferahlık arayan insanlar sandaletleri çokça kullanırlar. Özellikle bu kullanım son yıllarda daha fazla artış göstermiştir.  

Sandaletler son dönemin trenleri arasında yerini zirveye taşımıştır. Yetişkin bireylerin yanında çocuklar için de artık sandaletler kolaylık haline gelmiştir. Özellikle giyiminin rahat oluşu çocuklar için büyük kolaylıktır. Kız çocuk sandalet ve Vicco sandalet bebek modelleri miniklerin gönlüne taht kurar. Bunu da en büyük nedeni kullanım kolaylığı ve bebekler için oldukça hafif olmasından kaynaklıdır. Yaz sıcaklarının ağırlığını sandalet hafifliği alır. Yalnızca gündelik hayatta değil, özel günlerde de şık ve gösterişli sandaletler rağbet görmektedir. En gösterişli ve rahat sandaletlerin tek adresi DGN.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR