KADIN KAP MODELLERİ TESETTÜR GİYİMİN VAZGEÇİLMEZİ

Son dönemlerde hızlı bir yükselişe geçen tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden biri de kadın kap modelleri . Özellikle yaz dönemlerinde mütedeyyin kesimin dış giyim olarak tercih ettiği bu modeller, Hanzade Giyim’in özellikli ürünlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Hanzade Giyim , 2007 yılında başladığı muhafazakar kadınlara yönelik ürettiği giysiler ile her geçen yıl daha da büyümektedir. Türkiye’nin tesettür giyim üretiminde bu kadar güçlenmesine önemli katkılar sağlayan Hanzade Giyim , üretiminin yaklaşık yüzde 20’sini ihraç ederek, özellikle Orta Doğu kadınlarının giyim tarzlarına yön vermektedir.

Kadın Kap Modelleri Günü Kurtarıyor

Kadın kap modelleri , özellikle tesettür giyimde kullanılan kolsuz üstlük elbiseye verilen isimdir. Tesettür giyimin temelini tüm vücudun kapatılması oluşturmaktadır. Bu nedenle yaz ya da kış olsun muhafazakar kadın, vücudunun görünmemesini ve hatlarının belli olmamasını istemektedir.

Kadın kap modelleri , özellikle yaz dönemlerinde hayat kurtarmaktadır. Sıcak yaz günlerinde yaşam kalitelerinin düşmemesi, kadınların bu mevsime uygun kıyafetler giymeleriyle doğru orantılı olmaktadır. Tesettür giyimin zorunluluğu gereği kapalı olmaları gereken kadınlar, kat kat giyinmekten kadın kap modelleri sayesinde kurtulmaktadır. Pantolon ve üzerine giyilen tesettür tunik ile iyi bir kombin oluşturan kadın kap modelleri günün kurtarıcısı olmaktadır.

Kavurucu Sıcaklarda Kadınların Kurtarıcısı Tesettür Tunik

Kavurucu sıcaklarda tesettür giyim konusunda zorlananların imdadına kadın kap modelleri ile birlikte tesettür tunik modelleri de yetişmektedir. Bu ürünler, özellikle yaz dönemleri için hazırlandığında özel kumaşlardan üretilmektedir. Sıcak yaz günlerinde güneşin etkilerine maruz kalınmasını engelleyen tunikler için aranan öncelikli özellik terletmemesidir.

Yazlık tunikler için en ideal kumaş türü pamuklu olanlardır. Kavurucu sıcakların etkisini ortadan kaldıran pamuklu kumaşlar, hava alan özellikleri sayesinde kullanıcısına sıcak yaz günlerinde rahat nefes aldıracaktır. Bu tarz ürünler, üst giyim olarak tercih edilen kap modelleri ile de mükemmel uyum sağlamaktadır. Tunik ve kap bir araya geldiğinde tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların kurtarıcısı olmaktadır.

Tesettür Tunik Her Kombine Uyum Sağlamaktadır

Tesettür tunik ile kombin oluşturmak çok fazla uğraş gerektirmemektedir. Özellikle Hanzade Giyim tarafından üretilen tunikler hem renk, hem de model açısından geniş bir yelpazeye sahiptir. Her mevsime uygun renk seçenekleri bulunan tunik modelleri arasında çiçekli ve arkası uzun modeller özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca, süslü giyinmeyi seven kadınlar için de fırfırlı tunik seçeneği de bulunmaktadır.

Tesettür tunik , tesettür giyimin ön koşulu olan vücudun görünmemesi, bunun yanında da hatların belli olmaması kuralını layığıyla yerine getiren bir kıyafettir. Tunik modelleri, kadınlara bu avantajı sağlaması açısından da özellikle tercih edilmektedir. Muhafazakar kadın özellikle göğüs ve kalça bölgelerinin belli olmamasını istemektedir. Geniş tasarımıyla üst bölgeyi görünürlükten uzaklaştıran tesettür tunik , arkası uzun modelleri sayesinde de kalçaların kapanmasını sağlayarak, kullanıcısını rahat ettirmektedir.

Tesettür tunik modellerinin kullanıcısına sağladığı avantajlardan biri de rahat hareket etmesine olanak tanımasıdır. Vücudun büyük bir bölümünü örtmesine imkan veren geniş kesimi, kadının sürekli “bir yerim açılacak mı” endişesi duymadan günlük yaşamını sürdürmesine imkan vermektedir. Tesettür tunik modelleri farklı tarzlarda olabilmektedir. Son dönemlerde kadınların vazgeçilmezlerinden biri de panço tarzı tunikler olmaktadır. Panço modelli tunikler pantolon ya da tayt gibi kıyafetler ile de mükemmel uyum sağlamaktadır. Bu modellerde gerektiğinde eller ve kollar da gizlenebilmekte, bu sayede tesettür giyimin tüm koşulları yerine getirilmiş olmaktadır.

Tesettür giyim modelleri arıyor, en seçkin ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız adresiniz DGN internet sitesi olacaktır. DGN sitesinde tesettür giyimin öncü isimlerinden Hanzade Giyim’in en özel ürünlerini bulabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR