KADIN ÇANTA VE CÜZDAN 

Kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan kadın çanta modelleri, kıyafetlerin tamamlanması kombine uyması, günlük aktivitelerin devamını sağlaması gibi nedenlerden dolayı önemli bir parçadır. Kombine ve kullanım alanına bağlı olarak omuz çantası ya da el çantası şeklinde seçilebilecek kadın çanta modelleri, devamlı kullanılabilir nitelikte olmalıdır. Her kombin için ayrı bir çanta edinmek elbette zordur. Bu sebeple hammadde ve rengi ile birlikte tarzı da uyduktan sonra kadın çanta modelleri seneler içerisinde defalarca kullanılabilir. 

Çanta içerisinde kullanılacak kadın cüzdan çeşitleri de çanta ile uyumlu tercih edilmelidir. Şık ve rugan el çantası içerisine kadın cüzdan almak gerekmese bile, günlük kullanımda deri görünümlü şık çantalar içerisine spor görünümlü kadın cüzdan almak pek de uyumlu olmamasından dolayı uygun değildir. 

KADIN ÇANTA ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR? 

Yeni bir çanta alırken birkaç maddeye dikkat etmek gerekir. 

 • Öncelikle o çantaya ihtiyaç var mı bu bilinmelidir. Boşa ve fuzuli eşya alıp dolabı doldurmak ya da sadece 1 kere kullanılacak kadın çanta veya kadın cüzdan satın almak doğru değildir. 
 • Çantanın boyutu kullanan kişinin vücut yapısına, giydiği kıyafete ve tarzına uygun olmalıdır. Çok iri bir kadının küçük bir çanta ile kombin yapması ne kadar abes duruyor ise, minyon bir kadının da fiziğine uygun olmayan büyük bir çanta takması da o kadar yanlıştır. 
 • Çantanın mutlaka bölümleri olmalıdır. Gün içerisinde koşuşturma sırasında aranan eşyaların ele gelmemesi ve bulunmaması sebebi ile oluşacak gerginliklerin önüne geçmek için satın alınacak kadın çanta modelleri, bölümlere ayrılmış ve büyük küçük farklı bölümlere sahip olmalıdır. 
 • Çantanın kumaşı kombine uygun olmalıdır. Özel günlerde şık markalardan Nautica çanta tercih edilecek ise, seçilen çanta rugan ya da deri görünümlü olmalıdır. 
 • Çantanın rengi zamansız olmalıdır. Dönem modasına uygun olsun ya da olmasın seçilecek kadın çanta modelleri, her kombine uyabilen zamansız kullanılabilen joker ürünlerden olmalıdır. 
 • Çantanın fiyatı elbette ki kullanımının hakkını vermelidir. Pahalı bir çanta her zaman güzel ya da kaliteli olmayabilir. Bu sebeple yapılan materyal ve marka bilinirliği göz önüne alınarak, bütçeye uygun modeller tercih edilmelidir.

Kadın çanta seçimi ne kadar önemli ise kadın cüzdan seçimi de o kadar önemlidir. Çünkü günlük koşuşturma sırasında cüzdan içerisinden kart çıkartmak, geri koymak, bozuk para ve kağıt paraları sıralı dizememek elbette ki zorlayıcı olacaktır. Bu sebeple kadın cüzdan satın alırken de dikkat edilecek birkaç nokta elbette ki vardır. 

KADIN CÜZDAN SEÇİMİ NASIL YAPILMALIDIR? 

 • Cüzdanlar çok farklı ihtiyaçlara yanıt verebilmektedir. Kimisinde kart bölmesi, kimisinde kağıt para kimisinde ise bozuk para bölmesi büyüktür. Kullanıcının ne amaçla ve günlük mü yoksa özel günlerde mi kullanacağını bilmesi, cüzdan seçimi için çok önemlidir. 
 • Hammadde kalitesi seçilecek kadın cüzdan , uzun ömürlü kullanımı için çok önemlidir. Nautica cüzdan modelleri, kaliteli duruşu ve konforlu kullanımı ile kullanıcılara eşsiz bir deneyim yaşatmaktadır. 
 • Tarza uygun cüzdan seçilmelidir. Kolay kullanım sevenlerin tercihi mekanizmalı kadın cüzdan modellerinden yana olmalıdır. 
 • Cüzdan rengi elbette ki önemlidir. Sıkmayacak ve günlük kullanımda rengi ile kullanıcıyı mutlu edecek renklerde kadın cüzdan tercih etmek önemlidir. 
 • Cüzdan boyutu kullanıcı için elbette önemlidir. Minimalist bir cüzdan mı yoksa portföy cüzdan mı tercih edileceği bilinmelidir. 
 

Ne modelde ne tarzda olursa olsun, birçok farklı marka ve modelde, her tarza uygun Nautica kadın cüzdan, kadın omuz çantası ve el çantası seçmek için DGN`yi ziyaret edebilir, güvenilir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR