₺679,99 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Yeni Ürün
₺2.529,99 KDV Dahil
₺2.989,99 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün
%15 İndirim
%15İndirim
Yeni Ürün

EN KALİTELİ VE EN KULLANIŞLI SPOR AYAKKABI MODELLERİ

Spor ayakkabı modelleri her yaştan, her boydan her cinsten insana uygun olan, günlük hayatta rahatça kullanılabilen, rahat, kullanışlı ve şık ürünlerdir. Bu ürünler birçok farklı modelde, birçok farklı renk, desen ve birçok farklı türde olabilirler. Spor ayakkabı modelleri kategori olarak son derece kapsayıcı ve geniş bir kategoridir. 

Bu kategori içerisinde erkek spor ayakkabı modelleri, kadın spor ayakkabı modelleri ve çocuk spor ayakkabı modelleri gibi kalıp seçenekleri bulunur. Kadın spor ayakkabı modelleri kadınların ayak tiplerine özel olarak üretilmiş olan ve daha çok kadın moda trendlerini takip ederek tasarlanan ve üretilen modellerdir. Bununla benzer olarak erkek spor ayakkabı modelleri de erkeklerin ayak tipleri için özel boyutlarda üretilmişlerdir ve erkek moda trendlerini takip ederek tasarlanırlar. 

Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

Erkek spor ayakkabı modelleri ürünlerimiz birçok farklı seçeneğe ve birçok farklı alternative sahiplerdir. Bu ürünler kullanım alanlarına, renklerine, desenlerine ve modellerine göre bir takım sınıflara ayrılırlar. Erkek spor ayakkabıları günlük hayata uygun tasarımlar, sneakerlar ve spor yaparken giyilen özel spor ayakkabılar olmak üzere birçok farklı türe sahiplerdir.

Erkek spor ayakkabı modelleri konforlu ve rahat giyimleri, yıllar içerisinde moda trendlerinin gelişmesi ile üretilen şık tasarımları ve günlük hayata uygun yapıları ile uzun yıllardır her tür insan tarafından sıkça kullanılırlar. Bu nedenle erkek spor ayakkabı alanında üretim yapan birçok kaliteli firma bulunur.

Bu sene, geçtiğimiz senelerde de olduğu gibi Salomon markasının ürettiği klasik ayakkabı Salomon GTX kullanıcılarımızın ve yeni ziyaretçilerimiz en çok dikkatini çeken modeller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bunun yanında yine aynı markaya ait olan Salomon aplhacross ve Salomon X Ultra modelleri de kullanıcıların sıkça tercih ettiği diğer Salomon marka ayakkabılar.

Kadın Spor Ayakkabı Modelleri

Kadın spor ayakkabı modelleri de erkek spor ayakkabı modelleri ile benzer olarak son derece rahat ve konforlu bir yapıya sahiplerdir. Bunun yanında kadınlar için üretilmiş olan spor ayakkabılar, sundukları bu rahatlık ve konforun yanında farklı renk, desen ve model seçenekleri ile son derece şık ve estetik açıdan tatmin edici görünümlere sahip ürünlerdir. Kadın spor ayakkabı modelleri genel anlamda kadın moda trendleri takip edilerek tasarlanır. Bu nedenle özellikle bazı markalar kadınlar için erkek spor ayakkabılarına kıyasla çok daha fazla renk, desen ve model seçeneği bulundurabilir.

Spor ayakkabı bayan modelleri de erkek spor ayakkabılarına benzer olarak günlük hayata son derece uygun yapıları ile uzun süredir her yaştan ve her profilden kadının sıkça tercih ettiği ürünlerdir.

Spor Ayakkabı Fiyatları

Spor ayakkabı ürünleri için uygulanan spor ayakkabı fiyatları bir takım faktörlere göre değişim gösterebilirler. Örneğin spor ayakkabıların markası, üretici firması ve üretici firmanın bu model için belirlemiş olduğu minimum fiyat bu faktörler arasında en önemli olanlardır. Bunun yanında ayakkabının kalitesi, sağlamlığı, dayanıklılığı da fiyat üzerinde belirleyici olan önemli faktörlerdir. Son olarak ayakkabı fiyatları üzerinde ayakkabının rengi, modeli ve desenleri de etkili olabilmektedir.

DGN resmi internet sitemiz üzerinden sanal mağazamıza giriş yaparak sizler için en son moda trendlerini özenle ve dikkatle inceleyerek seçmiş olduğumuz en kaliteli, en sağlam, en kullanışlı ve en şık ayakkabılara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Beğenmiş olduğunuz ayakkabı modellerini dilediğiniz gibi alışveriş sepetinize ekleyebilir, siparişinizi istediğiniz zaman tamamlayabilirsiniz. Sonrasında hızlı teslimat seçeneklerimiz ile vermiş olduğunuz siparişi belirtmiş olduğunuz adrese DGN güvencesi ile en kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR